شوراي برنامه ريزي آموزشي وزارت علوم پس از موافقت با تأسيس رشته مختلف در مقطع كارشناسي در گروه هاي عربي كشور، يعني رشته هاي (آموزش زبان عربي، مترجمي زبان عربي، و فرهنگ و ادب عربي) به آقاي دكتر محمد خاقاني اصفهاني به نمايندگي از دانشگاه اصفهان مأموريت داد با تشكيل تيمي از همكاران اين برنامه را تدوين كند.

برنامه مزبور در دانشگاه اصفهان تنظيم شده و به ياري خدا مراحل پاياني تصويب خود را براي تحويل به وزارت علوم و ابلاغ به دانشگاه ها مي گذراند.

۴ دیدگاه برای “تدوين برنامه كارشناسي آموزش زبان عربي به سرپرستي دكتر خاقاني”

 • عبدالعلی آل بویه گفت:

  باسلام به سرور ارجمندم دکتر خاقانی عزیز!
  تشنه یک صحبت چند ساله ام!
  خسته نباشید! کارتون خیلی ارزشمنده. اگه می شد برای ادبیات هم گرایش های متفاوت در ارشد و دکتری ایجاد کنین باقیات صالحات می شد. در هر حال در خدمت شما هستم.۰۹۱۱۸۱۵۹۲۰

  • مدیر سایت گفت:

   جناب دکتر آل بویه عزیز
   با سلام و تشکر از ارسال نظر مبارکتان به عرض می رسانم ما به سهم خود در دانشگاه اصفهان رشته ای (نه گرایش بلکه رشته ای مستقل) با عنوان ادبیات معاصر عربی در مقطع دکتری طراحی کرده ایم که همراه با یک رشته دیگر با عنوان مطالعات زبان عربی در شرف تکمیل در مراحل نهایی است و ان شاء الله برای تصویب نهایی به وزارت علوم ارسال و در اختیار همه گروه ها قرار خواهد گرفت.

 • ناهده فوزی گفت:

  باسلام مایلم عناوین دروس وسرفصل هاو…رشته ادبیات معاصر مقطع دکتری دانشگاهتان را دریافت کنم .ایا رشته نقد ادبی را ندارید؟ ارادتمند فوزی مدیر گروه رشته زبان وادبیات عربی کلیه مقاطع واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد

  • مدیر سایت گفت:

   سرکار خانم دکتر فوزی
   با سلام و احترام برای دریافت برنامه درسی دکتری ادبیات معاصر باید منتظر باشید تا به تصویب شورای دانشگاه برسد. ضمنا ما در دانشگاه اصفهان برنامه ای برای رشته نقد ادبی نداریم و رشته مطالعات زبان عربی دستور کار بعدی ماست.

ارسال دیدگاه

*